close
تبلیغات در اینترنت
یامهدی - 2

کانال تلگرامی سایت یامهدیhttp://uupload.ir/files/1z0f_%D8%A8%D9%86%D8%B11.jpg

تبلیغات یامهدی

کندو هاست -kandohost

تبلیغات منتی

معرفی کتاب « مهدویت در منظر امام خمینی(ره) »

معرفی کتاب « مهدویت در منظر امام خمینی(ره) »

کتاب «مهدویت در منظر امام خمینی (ره)»

مهدویت در منظر امام خمینی (ره)


مهدویت در منظر امام خمینی (ره) نوشته‌ی «ابوالفضل هدایتی» است که انتشارات عروج (وابسته به مؤسسه تنظیم و نشر آثار امام خمینی(ره)) چاپ اول آن را در سال 1387 در قالب 259 صفحه روانه‌ی بازار نشر کرده است.


این کتاب در چهار بخش تلاش می‌کند طرح کلی خویش را در مورد مهدویت از دیدگاه امام خمینی(ره) با رجوع به بعضی سخنان ایشان و نوشتن تحلیل در این مورد تبیین کند.

گرچه این تحلیل‌ها بر مطالب امام در مورد مهدی موعود سیطره انداخته اما نحوه‌ی چینش و موضوعات مورد توجه نگارنده، خواننده را به پیگیری ادامه‌ی مطلب می‌کشاند.


بخش اول این کتاب، سیمای مهدی موعود(عج) است که در سه فصل شخصیت، جایگاه و منزلت و در نهایت برنامه‌ها و اقدامات امام مهدی(عج) بحث خود را پی‌گرفته است.


بخش دوم این مجموعه دوران غیبت حضرت مهدی (عج) نام گرفته که مباحث آن در فصل‌های نیابت مهدی موعود(عج) و انتظار از نظر خواننده گذشته است.


بخش سوم این کتاب، قیام و ظهور مهدی موعود (عج) است که فصل‌های تحقق آرمان‌های پیامبران، حضرت مهدی و بعثت خاتم پیامبران، ویژگی‌های عصر ظهور، مخالفت و تکفیر امام در عصر ظهور را شامل گردیده است.


بخش نهایی نیز پیوند امام مهدی(عج) با عاشورا و انقلاب اسلامی است که ذیل هم‌خوانی قیام امام حسین(ع) و قیام حضرت مهدی(عج)، حضرت مهدی(عج) و انقلاب اسلامی مباحثی را مطرح کرده است.

 


در زیر بخش‌هایی از سخنان امام را در این کتاب می‌خوانیم:


ادامه مطلب

تاریخ ارسال: پنجشنبه 18 خرداد 1396 ساعت: 13:29 |تعداد بازدید : 225 نویسنده :

جریان دیدار مرحوم حجةالاسلام ابوترابی(ره) با امام زمان

جریان دیدار مرحوم حجةالاسلام ابوترابی(ره) با امام زمان(عج)

 

به مناسبت سالروز درگذشت سید آزادگان؛

مصاحبه حجت الاسلام و المسلمین سید علی اکبر ابوترابی (رحمةالله علیه) با واحد فرهنگی مسجد مقدس جمکران در سال 1378دریافت کلیپ:ادامه مطلب

تاریخ ارسال: پنجشنبه 18 خرداد 1396 ساعت: 13:28 |تعداد بازدید : 204 نویسنده :

چگونه روزه‌ی خود را به امضای امام زمان(عج) برسانیم؟

چگونه روزه‌ی خود را به امضای امام زمان(عج) برسانیم؟

چگونه روزه‌ی خود را به امضای امام زمان(عج) برسانیم؟


ماه رمضان


ترک حرام؛ شرط روزه‌داری مورد رضایت امام زمان عجل الله تعالی فرجه الشّریف است.

اگر کسی بخواهد روزه‌اش رنگ و بوی امام زمان عجل الله تعالی فرجه الشّریف داشته باشد، باید به رهنمود پیامبر صلی الله علیه و آله و سلم عمل کند که پیغمبر اکرم صلی الله علیه و آله و سلم در خطبه‌ای که در آستانه ماه مبارک رمضان ایراد فرمودند ویژگی‌های روزه‌داران را بیان نمودند، بعد از این که سخن ایشان تمام شد، امیر المؤمنین علیهم السلام برخاستند و فرمودند:

رسول خدا! برترین اعمال در این ماه چیست؟

فرمودند: اباالحسن! برترین اعمال در این ماه دوری گزیدن از حرام‌های خدای عزیز و بزرگ است. (اقبال از کتاب بشارة المصطفی لشیعة المرتضی)


با اشاره به اینکه پیامبر صلی الله علیه و آله و سلم در این خطبه ویژگی‌هایی را برای بهترین روزه رمضان بیان کردند، اگر به این ویژگی‌ها توجه شود، به روزه‌ای که مطلوب امام عصر عجل الله تعالی فرجه الشّریف است، دست پیدا می‌کنیم:


مردم! ماه خدا با برکت و رحمت و بخشش گناهان نزدیک است؛ ماهی که نزد خدا برترین شب‌ها و ساعت‌های آن بهترین ساعت‌هاست؛ ماهی است که در آن به میهمانی خدا دعوت شده و شما را در این ماه از کسانی قرار داده‌اند که شایسته کرامت خدا هستند. نفس کشیدن شما در آن تسبیح و خوابیدنتان در آن عبادت و عمل شما در آن مقبول و دعای شما در آن مستحبات است. پس با نیت‌هایی راست،‌ و دلهایی پاک از خدا بخواهید شما را موفق به روزه آن، و خواندن کتابش نماید. بدبخت کسی است که از آمرزش خدا در این ماه بزرگ محروم شود.


همانطور که پیامبر اسلام صلی الله علیه و آله و سلم در این خطبه به خواندن کتاب قرآن سفارش نموده است به چنگ زدن به آن نیز تصریح نموده است که این چنگ زدن به تنهایی و بدون ثقل دیگر میسر نمی‌شود، ثقل دیگر آن به فرموده‌ی خود وجود مطهر پیامبر اکرم صلی الله علیه و آله و سلم عترت ایشان است، ایشان اهل بیت علیه السلام خود را به عنوان همتای قرآن معرفی کرده است و خطاب به مسلمانان می‌فرماید، من بعد از خودم بین شما قرآن و اهل بیت علیه السلام را به امانت می‌گذارم.


پیامبر اکرم اهل بیت را در کنار قرآن معرفی می‌کنند. بنابراین معلوم می‌شود که این دو وجود شریف همتای یکدیگر هستند و پیامبر صلی الله علیه و آله و سلم تاکید دارند که به هر دو چنگ زنید. امام زمان عجل الله تعالی فرجه الشّریف به عنوان یکی از مصادیق عترت پاک پیامبر صلی الله علیه و آله و سلم مطرح هستند، امام عصر عجل الله تعالی فرجه الشّریف در زمان ما شریک و همتای قرآن به حساب می آیند و مانند قرآن، معصومین وسیله نجات و هدایت مردم هستند.


"شهرُ رَمَضانَ الّذی اُنزِلَ فیهِ القُرانُ هُدیً لِنّاسِ وَ بَیِّناتٍ مِنَ الهُدی وَ الفُرقانِ..." ماه رمضان ماهی است که قرآن در آن نازل شده است برای هدایت مردم و با دلایل روشن برای راهنمایی و امتیاز حق از باطل...(بقره 185)


"شریک القرآن" به عنوان یکی از القاب امام عصر عجل الله تعالی فرجه الشّریف است و شریک القرآن به معنای همتای قرآن است، پس لازم است که انسان روزه‌دار در کنار اطاعت و انجام فرمان خدا که در قالب روزه نشان داده می‌شود، به وجود امام زمان خود چنگ زند و این مهم میسر نمی‌شود مگر این که خودش را از حرام ها دور نگاه دارد.


پیامبر صلی الله علیه و آله و سلم در این خطبه توصیه می‌کنند که در این ماه چشم خود را از چیزی که نباید ببیند و گوش خود را از چیزی که نباید بشنود و شنیدن و دیدن آن حرام است، حفظ کنید پس اگر کسی بخواهد روزه‌اش رنگ و بوی امام زمان عجل الله تعالی فرجه الشّریف داشته باشد، باید به رهنمودهای پیامبر صلی الله علیه و آله و سلم عمل کند که اهل بیت علیه السلام نور واحد هستند.


ادامه مطلب

تاریخ ارسال: جمعه 12 خرداد 1396 ساعت: 17:10 |تعداد بازدید : 229 نویسنده :

جریان دیدار مرحوم حجةالاسلام ابوترابی(ره) با امام زمان(عج)

جریان دیدار مرحوم حجةالاسلام ابوترابی(ره) با امام زمان(عج)

به مناسبت سالروز درگذشت سید آزادگان؛

مصاحبه حجت الاسلام و المسلمین سید علی اکبر ابوترابی (رحمةالله علیه) با واحد فرهنگی مسجد مقدس جمکران در سال 1378
ادامه مطلب

تاریخ ارسال: جمعه 12 خرداد 1396 ساعت: 17:7 |تعداد بازدید : 292 نویسنده :

کلیپ «نشانه های امام زمان در تورات و انجیل»

کلیپ «نشانه های امام زمان در تورات و انجیل»

کلیپ «نشانه های امام زمان (عج) در تورات و انجیل» از استاد رائفی پور 

ادامه مطلب

تاریخ ارسال: جمعه 12 خرداد 1396 ساعت: 17:6 |تعداد بازدید : 231 نویسنده :

کاش در این رمضان لایق دیدار شوم

کاش در این رمضان لایق دیدار شوم

کاش در این رمضان لایق دیدار شوم


کاش در این رمضان لایق دیدار شوم
سحری با نظر لطف تو بیدار شوم


کاش منت بگذاری به سرم مهدی جان
تا که همسفره تو لحظه افطار شوم


ادامه مطلب

تاریخ ارسال: جمعه 12 خرداد 1396 ساعت: 17:4 |تعداد بازدید : 354 نویسنده :

تاریخ دقیق نیمه شعبان 1396 چه روزی است؟

 

نتیجه تصویری برای نیمه شعبان 96

نیمهٔ شعبان (۱۵ شعبان در گاهشماری هجری قمری) یکی از جشن‌های مسلمانان شیعه است که روز تولد امام دوازدهم، امام مهدی (ع) است.

شعبان هشتمین ماه در گاه‌شماری هجری قمری است. ماه‌های رجب، شعبان و رمضان در میان مسلمانان اهمیّت زیادی دارند. از پیامبر اسلام (ص) چنین نقل شده‌ است که شعبان «ماه من» است.

نیمه شعبان 96 چه تاریخ و روزی و چند شنبه است؟

روز نیمه شعبان در سال 1396 برابر است با تاریخ جمعه 22 اردیبهشت 96

نیمه شعبان تاریخ میلادی 2017: برابر است با تاریخ 12 می 2017

به تاریخ قمری نیز: 15 شعبان 1438

روز تولد امام دوازدهم شیعیان

سال تولد امام دوازدهم شیعیان را سال ۲۵۵ یا ۲۵۶ هجری نقل کرده‌اند.علت اختلاف شاید این بوده‌است که در سابق، تاریخ را با حروف ابجد می‌نوشتند و درباره سال تولد حجت بن حسن بین واژه‌های «نور» و «نهر» اختلاف است که این اختلاف ناشی از رسم‌الخط ناقلین می‌باشد.

دیدگاه شیعیان

در روایات و احادیث امامان شیعه (ع) شب نیمه شعبان از جمله پر فضیلت ترین شب‌ها برای احیا و شب زنده داری، دعا و عبادت است.

در روایتی از امام علی (ع) درباره خواندن دعای کمیل در این شب آمده‌است:

“قسم به کسی که جان علی در دست اوست همه امور نیک و بدی که بر بندگان جاری می‌شود، از شب نیمه شعبان تا پایان سال، در این شب تقسیم می‌شود. هیچ بنده‌ای نیست که این شب را احیاء دارد و در آن دعای خضر بخواند، مگر آن که دعای او اجابت شود….. بنشین ای کمیل هنگامی که این دعا را حفظ کردی خدا را در هر شب جمعه، یا در هر ماه یک شب، یا یک بار در سال یا حداقل یک بار در طول عمرت، با آن بخوان، که خدا تو را یاری و کفایت می‌کند و تو را روزی می‌دهد، و از آمرزش او برخوردار می‌شوی، ای کمیل به خاطر زمان طولانی که تو با ما همراه بوده‌ای بر ما لازم است که درخواست تو را به بهترین شکل پاسخ دهیم، آنگاه دعا را چنین انشاء فرمود…
همچنین، شیعیان معتقدند خدا در این شب به تعداد موها و پشم‌های چهارپایان بندگانش را از آتش جهنم آزاد می‌کند و زمان‌های مرگ را ثبت و روزی‌های یک سال را تقسیم می‌کند و همه آنچه را که در طول سال واقع می‌شود نازل می‌سازد.

برگزاری مراسم نیمه شعبان

دربرگزاری مراسم نیمه شعبان فقط مختص به ایران نیست. از دیگر کشورهایی که چنین مراسمی آن هم به شکل وسیع برپا می‌کنند، می‌توان به کشورهای عراق،لبنان، مصر، بحرین، یمن و آذربایجان اشاره کرد. همچنین کشورهایی مانند هند، پاکستان، امارات متحده عربی، تونس و مراکش که در آن‌ها شیعیان در اقلیتند نیز مراسم وسیعی به همین مناسبت برگزار می‌شود. حقیقت امر این است که آن‌چه که بیش از همه برگزاری مراسم نیمه شعبان را آسان‌تر می‌کند، اعتقاد برخی از فرقه‌های مهم اهل تسنن به حجت بن حسن و ظهور اوست.

نیمه شعبان در ایران

مراسم نیمه شعبان در ایران نسبت به کشورهای دیگر پر رونق‌تر است.تدارکات ویژه‌ای که دولت و مردم برای این روز می‌بینند، بسیار وسیع است. چراغانی‌های وسیع، برگزاری جشن، مولودی‌خوانیهای عمومی و پخش شربت و شیرینی که بسیاری از آن‌ها از سوی مردم و هیات‌های مردمی انجام می‌شود، برای یادبود این روز برگزار می‌شود. این روز در ایران، روز جهانی مستضعفان نامیده می‌شود.

نیمه شعبان در عراق

از آنجا که بر اساس احادیث شیعیان، زیارت حسین بن علی اهمیت زیادی دارد از این رو جشن نیمه شعبان را در این شهر و در کنار حرم حسین بن علی برگزار می‌کنند.بسیاری از این زائران پیاده به کربلا می‌روند.قربانی کردن، چراغانی، غذا دادن به فقرا، عیدی دادن و دیدوبازدید هم در این روز انجام می‌شود.

نیمه شعبان در مصر

در مصر علاوه بر شیعیان، سنی‌ها نیز این روز را جشن می‌گیرند. مولودی‌خوانی مهمترین برنامهٔ جشن نیمه شعبان در مصر است.

نیمه شعبان در بحرین

این روز در تقویم رسمی کشور تعطیل نیست،اما بحرین در این روز به صورت نیمه تعطیل است.عیدی دادن، دعا و مولودی‌خوانی در مسجدها و خوردن شام ویژه این شب از کارهایی است که بحرینی‌ها انجام می‌دهند.

نیمه شعبان در یمن

در یمن مردم در خیابان به جشن گرفتن این روز می‌پردازند و رقص خنجر انجام می‌دهند.

نیمه شعبان در هند

مسلمانان هند بر این باورند که خدا آیندهٔ تمام مردان را با احتساب تمام اعمال گذشته آنها در شب برات (نیمهٔ شعبان) رقم می‌زند. در واقع شب برات به معنی شب بخشش یا روز کفاره است. شیعیان آن را به عنوان شبی که دوازدهمین و آخرین امامشان، امام ابو محمد قاسم (حضرت مهدی) متولد شده‌است، جشن می‌گیرند. مردم دعا و نماز می‌خوانند و تمام شب قرآن مقدس را تلاوت می‌کنند به این امید که خداوند اعمال آن‌ها را ببخشد. مسلمان در اوایل صبح به گورستان‌ها سر می‌زنند و گل می‌برند و فاتحه می‌خوانند برای آرامش نزدیکان درگذشته‌شان.

این جشنواره در روز سیزده و یا چهاردهم ماه شعبان در تقویم اسلامی و یا پانزده روز قبل از شروع ماه مبارک رمضان برگزار می‌شود. روزی که به عنوان لیالی برات شناخته می‌شود، به معنی شب آزادی است.

در این شب، پیامبر به هر خانه سر می‌زند و مشکلات و درد و رنج بشریت را آسان می‌کند. با توجه به افسانه‌ای در ارتباط با شب برات یک درخت در بهشت است که نام همه مردم در برگها نوشته شده و اگر در این شب یک برگ با نام یک شخص می‌افتد، به شدت اعتقاد بر این است که آن شخص در سال جاری خواهد مرد.

همچنین گفته شده که این شب گرامی داشته می‌شود چون پیامبر به شهر مقدس مکه وارد شدند. جشن همهٔ مساجد با رشته‌ای از لامپ‌ها و کاغذهای رنگی، روشن می‌شود. مساجد پر از جمعیت می‌شود که نماز و دعا می‌خوانند. کراکرها، مثل ستاره‌ها افزایش زیبایی آسمان تاریک می‌شوند. هزاران شمع و رشته لامپ الکتریکی خانه‌ها و خیابان‌ها را روشن می‌کنند و در نتیجه یک محیط شاد ایجاد می‌شود.

قرآن کریم خوانده شود و آهنگ‌های معنوی در تمام طول شب برات خوانده می‌شود. مردم پول‌دار سخاوتمندانه پول، لباس و چیزهای به نام درگذشته گانشان و به نیت آرامش روح آنها، به نیازمندان اهدا کنند. به طور کلی اعتقاد بر این است که اگر شخص قاطع تمام شب را دعا بخواند و طلب آمرزش کند، بخشیده خواهد شد. برخی از مسلمان رزه می‌گیرند و نمازهای مستحبی می‌خوانند این شب به تعداد موها و پشم‌های چهارپایان بندگانش را از آتش جهنم آزاد می‌کند و زمان‌های مرگ را ثبت و روزی‌های یک سال را تقسیم می‌کند و همه آنچه را که در طول سال واقع می‌شود نازل می‌سازد.

ادامه مطلب

تاریخ ارسال: پنجشنبه 21 ارديبهشت 1396 ساعت: 14:10 |تعداد بازدید : 297 نویسنده :

نیمه شعبان 96

نتیجه تصویری برای نیمه شعبان 96

ادامه مطلب

تاریخ ارسال: پنجشنبه 21 ارديبهشت 1396 ساعت: 14:8 |تعداد بازدید : 244 نویسنده :

متن و دل نوشته های جدید درباره امام عصر

 

 

 

 

باید این شب‌ها را
🔹سرسری،سر کنم
🔸وگرنه فکر نبودنت
🔹که دیوانه میکند آدم را❗️
❤️مهدی جان پس کی می آیی💔

 

—————————————————–

 

می گویند:
لطف نمازبه جماعتش است!
چه نمازی بشود
آقای ماجلومی ایستد
شماوخیل عاشقان
به اواقتدا می کنید
به امیدآن روز….
✨اللهم عجل لولیک الفرج✨

 

—————————————————–

 

السـلام علیـڪ یا صـاحب  الـزمان  عج
حـتی سـه شـنبه ها…
تـو نباشـی ، بـراے مـن
دلگـــیری  اش بـرابـر بـا
عصــر جمعـه هاسـت….😔

 

—————————————————–

 

 

▧▨╮🌷╰▨▧ 💠 ▧▨╮🌷╰▨▧
مهدی جان…
به دنبال تو می گردم نمی یابم نشانت را
بگو باید کجا جویم مدار کهکشانت را
تمام جاده را رفتم ، غباری از سواری نیست
بیابان تا بیابان جسته ام ردّ نشانت را
▧▨╮🌷╰▨▧ 💠 ▧▨╮🌷╰▨▧

 

—————————————————–

 

🔸تقصیر ماست غیبت طولانی شما🔸
🌹بغض گلـو گـــرفته پنهانـی شمـــا🌹
♻️بر شوره زار معصیتم گریه میکنی♻️
💐جــانم فــدای دیده نورانی شمـــــا💐
💚╝╔╗╚💎╝╚╝╚💚╝╔╗╚💎╝╚╝
🍀💠تعجیل درظـهـــورصلوات💠🍀

 

—————————————————–

 

یعقوب بوی پیراهن یوسف را
فرسخ ها دورتر حس کرد
افسوس که بین ما هستی به ما
سلام میکنی و ما تو را نمیشناسیم😔

 

—————————————————–

 

ما برای تو خار بوده ایم؛
نه# یار!
و تو گل همیشه بهاری!
بیا و از بوی #خودت
بیا و از روی #خودت
بیا و از آبروی #خودت
ما را هم رنگ #خودت کن!
💠 یا اباصالح المهدى ادرکنى 💠
✨🔅✨🔅✨🔅✨🔅✨

 

—————————————————–

 

می گویند:
لطف نمازبه جماعتش است!
چه نمازی بشود
آقای ماجلومی ایستد
شماوخیل عاشقان
به اواقتدا می کنید
به امیدآن روز….
✨اللهم عجل لولیک الفرج✨

 

—————————————————–

 

🌸〰اللهم عجـل لولیـڪ الفـرج 〰🌸
مانده ایم چشم انتظار یـڪ خبر🌷
یـڪ اَنَّا المَهدے بگو یا ابن الحسن🌷
تـا فـرو ریــزد حصـار غـصہ 🌷

یا صاحب الزمان

—————————————————–

 

 

تا ڪے نصیب ماست «اَرَےالخَلق» و «لا تُرے»
ڪےمے‌شـود نـواے «اَنـا المَهدے» تـو را …
از سمت ڪعبہ بشنوم اےجانِ جانِ جان
«عَجّل عَلےظُهُورِڪَ یا صاحِبَ الزّمان»

 

 

—————————————————–

 

🌹يازده پله زمين رفت به سمت ملکوت
🌹يک قدم مانده،زمين شوق شکفتن دارد
💐این گلهاتقدیم به قدوم پربرکت آقاامام زمان(عج)💐
🎉🌹پیشاپیش عیدتون مبارک🌹🎉

 

—————————————————–

 

🍃سلام علی آل یاسین🍃
ما منتظران رخوت و ترديديم
در پيله ی تن ، به عافيت پيچيديم
بی معرفتی از اين عيان تر مولا ؟
گفتيم « بيا » و  جمعه ها خوابيديم

 

—————————————————–

 

جمعه ياد آور همان روزيست كه  رفتى
همان غروبى كه أشك را با چشمانم پيوند زدى
چشم هایم اما ابر باران زایی ست
که جمعه به جمعه روی
حریق تنهایی ام می بارد…

 

—————————————————–

 

سکوت شب…
آدمی رایادتنهای عالم
می اندازد
تنهای عالمم…
💞دوستت دارم💞
اللهم عجل لولیک الفرج

 

—————————————————–

 

     ✨آقا شرمنــده ایم ✨
❌ از بس که گنهکاریـم
❌از آنجا که #دعــا نمی کنیم بیایی
❌از اینکه در #مظلومیت شریک نیستیم
❌و خیلی چیزهای دیگر ….
❌ای مولای من تو مارا #دعــا کن
❌ما چیزی در دست نداریم
❌اما #آقـــا_جان_ما_کوفی #نیستیم
❌ #بیـــا  ……….
❌جهان در #انتظـــار توست ای مهدی (عـــج)
✨✨✨✨✨✨✨✨

 

—————————————————–

 

عنقریب است ڪه گویند بہ یڪ عصر جمعہ
شیعیان خستہ نباشید ڪه ارباب رسید
دگر اندوه تمام اسٺ شما خوش باشید
روح عالم بہ نفسهاے گل سرخ دمید
الّلهُـــمَّ عَجِّــلْ لِوَلِیِّکَــــــ الْفَـــــرَج

 

—————————————————–

 

مهدی جان!
در قید غمم،خاطرِ آزاد کجایی؟
تنگ است دلم ،قوّت فریاد کجایی؟
کو هم نفسی،تا نفسی،شاد برآرم ؟
ای آن که نرفتی دمی از یاد کجایی

 

—————————————————–

 

✍ مژده اي دل که شب نيمه شعبان آمد
بر تن مرده و بي جان جهان جان آمد
بانگ تکبير نگردرهمه عالم بر پاست
همه  گويند  مگر  جلوه  يزدان   آمد
اززمين نوربه بالا رود امشب زيرا
نور خورشيد امامت همه  تابان  آمد
قائم آل محمد (عج)گل گلزار رسول
حجه بن الحسن (عج)آن مظهر ايمان آمد
👑💐👑💐👑💐👑💐👑💐💐

 

 

Imam-mahdi

ظهور نزدیک است

ادامه مطلب

تاریخ ارسال: یکشنبه 13 فروردين 1396 ساعت: 22:16 |تعداد بازدید : 316 نویسنده :

عکس نوشته در مورد امام زمان (عج)

 

 دانلود عکس امام زمان 96 جدید

  

toptoop.ir عکس نوشته امام زمان

 

تصاویر با متن امام زمان

 

عکس و متن امام زمانی

 

عکس متن درباره امام زمان

 

 گالری عکسهای امام زمان با کیفیت hd و عالی

 

toptoop.ir فرج امام زمان عکس نوشته دار

 

یا ابا صالح المهدی

 

دلتنگ مهدی

 

چشم های منتظر

 

لحظه ای چشمانمان از دوریت مرطوب نیس یا ابا صالح المهدی

 

toptoop.ir عکس های انتظار امام زمان

 

جمعه های انتظار

 

toptoop.ir مطلب و تصویر در مورد امام زمان

 

اللهم عجل لولیک الفرج

 

یا صاحب الزمان اغثنا

 

حساب زمان ندارم بیا آقا جان

 

این منتقم کجاست منتقم خون مادرمان زهرا کجاست منتقم خون حسین

 

دل بی تو به جان آمد مهدی جان

 

تا نیمه عشق چیزی نمانده سهم شما ترک یک گناه

 

درمان دل شکسته ی ما برگرد اللهم عجل لولیک الفرج

 

آقا بیا شهیدان ثابت کردند اینجا کوفه نیس

 

کجاست آن مضطری که هر گاه دعا کند به اجابت میرسد

 

اللهم عجل لولیک الفرج

 

اللهم عجل لولیک الفرج,عکس امام زمان با کیفیت بالا

 

نه شرم و حیا نه عار داریم از تو اما گله بیشمار داریم از تو ما منتظر تو نیستیم آقا جان تنها همه انتظار داریم از تو

 

یا صاحب الزمان ادرکنی

 

کاش زکویت خبری داشتم کاش به پای تو سری داشتم یا صاحب الزمان (عج)

 

سلام مولای خوبم عهدی دوباره با تو میبندم

 

مهدی جان بهشت رخ عیان کند اگر تو جلو ای کنی

 

یا مهدی عجل الله فرجک یا بقیه الله

 

مهربانم عالم از توست غریبانه چرا میگردی مهدی جان

 

یا بن الحسن گر گذرت فتاد به کوی فروش بردگان مفت بخر مرا که از همه رو سیاه ترم

 

ای ماه من آرام من کجایی . اللهم عجل لولیک الفرج

 

اللهم عجل لولیک الفرج . جمکران

 

حجم تنهایی تو بیشتر از بودن ماست مهدی جان

 

toptoop.ir جدیدترین و زیباترین عکس نوشته ها راجب امام زمان در سال 96 در سایت توپ تاپ

 

اللهم عجل لولیک الفرج

 

شاید ها را دور بریزیم کاش این جمعه بیاید کاش

 

اللهم عجل لولیک الفرج . آقا جانم بیا

 

آنجا که نام مهدی نیست قرار نه فرار باید کرد

 

گفتم که خدا مرا مرادی بفرس طوفان زده ام راه نجاتی بفرس فرمود با زمزمه یا مهدی نذر گل نرگس صلواتی بفرس اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم

 

من عاشقانه گفته و میگویم الغوث الامان بک یا صاحب الزمان عج

 

من گناه میکنم تو جورش را میکشی سندش طولانی شدن غیبتت اللهم عجل لولیک الفرج

 

هیچ عینکی دوری تو را نزدیک نمیکند

 

شرمنده که بی تو نفس میکشم هنوز یا مهدی ادرکنی

ادامه مطلب

تاریخ ارسال: یکشنبه 13 فروردين 1396 ساعت: 22:3 |تعداد بازدید : 1442 نویسنده :
با سلام و تشکر به منظور انتخاب این سایت به جمع منتظران فرج خوش آمدید. / مدیر سایت : رضا عابدی ومحمد حسن مولایی ************************************************************* سامانه پیامکی گروه آقا امام زمان...ارسال پیامک مذهبی رایگان...برای ثبت شماره تون یک پیامک خالی به شماره ارسال کنید...30005992599599
یامهدی
یا مهدی
ادرکنی
بسم الله الرحمن الرحیم
اللّهُمَّ صَلِّ علی مُحَمَّدْ وَ آلِ مُحَمَّدْ
وَ عَجِّلْ فَرَجَهُمْ وَحْشُرْنا مَعَهُمْ
وَالْعَنْ أعْدائَهُمْ اَجْمَعینْ
امام زمان، مهدی موعود، میلاد منجی، نیمه شعیان، وظایف منتظر، غیبت امام زمان، سایت مهدی موعود، سایت امام زمان، سایت امام مهدی، منتظران، ظهور امام زمان.
التماس دعا
خدایا،توفیق فرمانبرى،و دورى از نافرمانى،و درستى نهاد و شناخت واجبات را روزى ما بدار
ما را به هدایت و پایدارى گرامى دار
و زبانمان را به راستگویى و حكمت استوار ساز
اللَّهُمَّ کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَهِ بنِ الحَسَن
صَلَواتُکَ علَیهِ و عَلی آبائِهِ
فِی هَذِهِ السَّاعَهِ وَ فِی کُلِّ سَاعَهٍ
وَلِیّاً وَ حَافِظاً وَ قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْناً
حَتَّی تُسْکِنَهُ اَرْضَکَ طَوْعاً وَ تُمَتعَهُ فِیهَا طَوِیلا"
برحمتک یا ارحم الراحمین
بِسْمِ اللهِ الرَّحْمٰنِ الرَّحیمِ
أنْتَ اللهُ الَّذی لٰا إلٰهَ إلّا أنْتَ، مُبْـدِئُ الْخَلْقِ وَمُعیدُهُمْ وَأنْتَ اللهُ الَّذی لٰا إلٰهَ إلّا أنْتَ، مُدَبِّـرُ الْاُمُورِ
وَ بٰاعِثُ مَنْ فِی الْقُبُورِ، وَ أنْتَ اللهُ الَّذی لٰا إلٰهَ إلّا أنْتَ الْقٰابِضُ الْبٰاسِطُ
وَ أنْتَ الله الَّذی لٰا إلٰهَ إلّا أنْتَ، وٰارِثُ الْأرْضِ وَمَنْ عَلَیْهٰا.
أسْئَلُكَ بِاسْمِكَ الَّذی إذٰا دُعیتَ بِهِ أجَبْتَ، وَإذٰا سُئِلْتَ بِهِ أعْطَیْتَ
وَ أسْئَلُكَ بِحَقِّ مُحَمَّدٍ وَ أهْلِ بَیْتِهِ، وَ بِحَقِّهِمُ الَّذی أوْجَبْتَهُ عَلیٰ نَفْسِكَ
أنْ تُصَلِّیَ عَلیٰ مُحَمَّدٍ وَ ٰالِ مُحَمَّدٍ، وَ أنْ‌ تَقْضِیَ لی حٰاجَتی، السّاعَةَ السّاعَةَ،
یٰا سَیِّدٰاهُ، یٰا مَوْلٰاهُ، یٰا غِیٰاثٰاهُ، أسْئَلُكَ بِكُلِّ اسْمٍ سَمَّیْتَهُ بِهِ نَفْسَكَ، وَاسْتَأْثَرْتَ
بِهِ فی عِلْمِ الْغَیْبِ عِنْدَكَ أنْ تُصَلِّیَ عَلیٰ مُحَمَّدٍ وَ ٰالِ مُحَمَّدٍ، وَ أنْ تُعَجِّلَ خَلٰاصَنٰا
مِنْ هٰذِهِ الشِّدَّةِ، یٰا مُقَلِّبَ الْقُلُوبِ وَالْأبْصٰار، یٰا سَمیعَ الدُّعٰآءِ،‌إنَّكَ عَلیٰ كُلِّ شَیْءٍ قَدیرٌ،
بِرَحْمَتِكَ یٰا أرْحَمَ الرّاحِمین
یک روز می افتد ؛
آن اتفاق خوب را می گویم ...
من به افتادنی که برخاستن اوست ایمان دارم ؛
هر لحظه ، هر روز ، هر جمعه ...
اللهم عجل لولیک الفرج
بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمنِ الرَّحیمِ
لا اِلهَ اِلا اللَّهُ
عَلَیْهِ تَوَكَّلْتُ
وَ هُوَ رَبُّ الْعَرْشِ الْعَظیمِ
یا مهدی ادرکنی
السلام علی جمیع المعصومین علیهما السلام
بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمنِ الرَّحیمِ لا اِلهَ اِلا اللَّهُ عَلَیْهِ تَوَكَّلْتُ وَ هُوَ رَبُّ الْعَرْشِ الْعَظیمِ ما شآءَ اللَّهُ كانَ وَ مالَمْ یَشَاْ لَمْ یَكُنْ اَشْهَدُ اَنَّ اللَّهَ عَلى كُلِّشَیْئٍ قَدیرٌ وَ اَنَّ اللَّهَ قَدْ اَحاطَ بِكُلِّ شَیْئٍ عِلْماً اَللّهُمَّ اِنّى اَعُوذُ بِكَ مِنْ شَرِّ نَفْسى وَ مِنْ شَرِّ كُلِّ دآبّةٍ اَنْتَ اخِذٌ بِناصِیَتِها اِنَّ رَبّى عَلى صِراطٍ مُسْتَقیمٍ
دانلود شمیم یار 95

پشتیبانی

پشتیبانی